فرن تقی زاده از مجریان بی بی سی است که بواسطه نزدیکی با علی همدانی به همراه بهزاد بلور به بی بی سی راه یافت.

علی همدانی و فرن تقی زاده مدتهاست که با هم دوست هستند؛ علی همدانی یک خانه 65 متری در خیابان «نیوگیت» لندن داشت که فرن بعد از اینکه رابطه‌اش با بهزاد بلور (خبرنگار موسیقی بی بی سی) در سال 2010 به هم خورد، بدون هیچ قید و بندی در خانه علی همدانی زندگی می‌کرد.

علت قطع رابطه فرن با بهزاد هم حامله شدن فرن در ‌ماه سوم رابطه شان بود. بهزاد اصرار به نگهداشتن بچه داشت ولی فرن بچه را بدون اطلاع بهزاد سقط کرد. کار به شکایت و دادگاه کشیده شد و در نهایت رابطه بهزاد و فرن به هم خورد. اما بعد از چندی، علی همدانی با نفیسه کوهنورد (خبرنگار بی بی سی) رابطه ای صمیمی‌ پیدا کرد و چند سفری با هم به استانبول رفتند.صمیمی شدن علی با نفیسه یک طرف، کمرنگ شدن رابطه ناصحیح علی با فرن نیز قسمت دیگر ماجرا بود. تا حدی که موجب قطع‌شدن رابطه فرن با علی شد

فرن وقیحانه داستان و جریان قطع رابطه‌اش با علی همدانی را در پاسخ به سوال آذر نویدی (یکی از دوستان فیس‌بوکی فرن) که پرسیده بود چرا با علی همدانی زندگی نمی‌کنی؟ اینگونه توضیح داد:
"بعد از اینکه علی و نفیسه به استانبول رفتند، رابطه‌شون خیلی نزدیک شده، با هم خونه گرفتن و پیش هم زندگی می‌کنن. من، علی رو خیلی خوب می‌شناسم محاله پیش دختری باشه و راحت بخوابه. تازگی‌ها هم یه پیام به بهزاد فرستاده که توش نوشته، این فنچی که پیش منه (نفیسه) دیگه مال من شده شما بپا الهام از دستت نپره (الهام صیادی کارمند تازه‌وارد بی‌بی‌سی که به تلفن‌های بیننده‌ها پاسخ می‌دهد). بهزاد پیامو نشونم داد.
اولش خیلی عصبانی شدم ولی بعدش منم حسابی حالشو (علی) گرفتم. شب جات خالی با بهزاد رفتم خونشونو و کلی با هم خوردیم، خوندیم، رقصیدیم و تا صبح با هم بودیم. بعدش منم یه پیام برای علی همدانی فرستادم که آن موقعی که تو در کنار فنچتی منم در کنار مرغ عشق دیگه‌ای در حال عشق‌بازی‌ام. اگر تو فکر می‌کنی خوشگل‌تر از من هم وجود داره من هم فکر می‌کنم با لیاقت‌تر از تو هم هست"!
نظرات ()